Kapcsolat
Cím: Budapest XII.
Városmajor u. 59. 1122.

Tel.: +36-1-2250967

Fax.: +36-1-2250964

E-mail: koskaroly@koskaroly.sulinet.hu

OM kód: 035242

Képek
Öko
ökoiskola
Tehetségpont
Tehetségpont

Kedves Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az Intézmény Üzemeltetője, a 2015 március 1-től bevezetésre kerülő menzakártya rendszer étkeztetési regisztrációjához és az étkeztetés megrendeléséhez számítógépet helyezett ki az iskolában, ami megtalálható az általános iskola (Városmajor utca 59.) portáján.


A Varga Tamás Matematika Verseny országos döntőjébe jutott iskolánkból Gálffy Veronika és Varga József 8. osztályos tanulóink. Felkészítő tanáruk: Borbély Judit

Gratulálunk!


A Hevesy György Kémiaverseny kerületi fordulóján Kovács Bendegúz 7. b osztályos tanuló 1. helyezést, Váli Valter 8. b osztályos tanuló 3. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Kovács Erzsébet.

Gratulálunk!


A Sakk-Diákolimpia budapesti döntőjén Szászi Varga Gyula 6. b osztályos tanulónk 2. helyezést szerzett, így bejutott az Országos Döntőbe, amely Miskolcon lesz.

Gratulálunk!


Szombaton délelőtt a Fazekas Gimnáziumban zajlott le a "Tiszán innen,Dunán túl" elnevezésű országos népdalverseny budapesti fordulója. A kerületi fordulóból hárman jutottak tovább iskolánkból és a következő szép eredmények születtek:

Báthory Rozália (5. a) Ezüst minősítést, Borka Ráhel 5. a és Kállay Zóra 6. a osztályos tanulónk pedig Arany minősítést kapott. Felkészítő tanáruk: Hraschek Katalin tanárnő.

Gratulálunk!


A Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntőjében Manczur Dóra, Manczur Máté és Hadházi Huba csapata 5., Egressy Mária, Nagy Laura és Nagy Zoé csapata 8., Konczos Júlia, Nagy Réka és Varga Dóra csapata 7., Antall Julianna és Babics Blanka 9. legjobb pontszámot érte el. Felkészítő tanáruk: Matusné Szaniszló Katalin

Gratulálunk!


A Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntőjébe jutott 5 csapatunk:

  • 5-6. évfolyamon:
    • Manczur Dóra, Manczur Máté, Katrenák Győző (6.b)
    • Hadházi Huba, Gázmár Dalma, Lacza Ábel (5.b)
    • Egressy Mária, Nagy Laura, Nagy Zoé (5.a)
  • 7-8. évfolyamon:
    • Konczos Júlia, Nagy Réka, Varga Dóra (8.a)
    • Antall Julianna, Babics Blanka, Tóth Blanka (8.a)

Felkészítő tanáruk: Matusné Szaniszló Katalin

Gratulálunk!


A Teleki Pál Országos Földrajz–Földtan Verseny kerületi fordulójában 8. évfolyamon Rajmon Imola (8. b) 3., Szerető Benedek (8. a) 4., 7. évfolyamon Rupnik János (7. b) és Peti Márk (7. a) 5. helyezést értek el. Felkészítő tanáruk: Matusné Szaniszló Katalin.

Gratulálunk!


A Kazinczy Szépkiejtési Verseny kerületi fordulóján iskolánkból az 5-6. évfolyam kategóriában Herczeg Emma (6. a, tanára Tormássy Csilla) és a 7-8. évfolyam kategóriában Bagó Izabella (7. b, tanára Gábor Judit) is 2. helyezést ért el.

Gratulálunk!


A Curie Kémia Emlékverseny területi döntőjébe jutott Bagó Izabella (7. b), Peti Márk (7. a), Felsmann Balázs és Tóth András (8. b).

A Lila Vegyészbajnokság területi döntőjébe jutott Kovács Bendegúz (7. b), Novák Anett és Váli Valter (8. b).

Felkészítő tanáruk Kovács Erzsébet

Gratulálunk!


Névnapok
Ma: Elemér
Holnap:
Eseménynaptár
Alapítvány

Az alapítvány neve
Kós Károly Iskola-alap Alapítvány

Címe: Budapest XII. Városmajor u. 59. 1122.

Adószáma: 19636814-1-43

Számlaszáma: 10700440-66350677-51100005


Bagoly
Bagoly Az iskolaudvar egyik fáján lakó kedvencünk
MaYoR - 2002-2015 © GPL