Cím: Budapest XII.

ökoiskola
Iskolagyümölcs
garden

A Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiai Verseny kerületi fordulóján Gázmár Dalma (8. b) 3. helyezést ért el, eredményével a verseny fővárosi fordulójába jutott.

Felkészítő tanára: Matusné Szaniszló Katalin

Gratulálunk!

A Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny kerületi fordulóján a 7. évfolyamosok versenyében Eörsi Zsuzsanna (7. a) 3. helyezést ért el. A 8. évfolyamon Braikoff Olivér (8. a) a verseny fővárosi fordulójába jutott.

Felkészítő tanáruk: Matusné Szaniszló Katalin.

Gratulálunk!

A Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti fordulójában elért eredményeink:

• 3. osztály:

• Nagymacskák (Maurer Kinga, Melléthei-Barna Borbála, Toperczer Laura, Zoltán Gerzson) - 6. hely
      Felkészítő tanár: Dalmy Gábor
  • 4. osztály

• Tornádók (Hontert Emma, Márkus Nóra, Szipőcs Levente, Tölgyesi Johanna) - 2. hely
      Felkészítő tanár: Hortobágyi Orsolya
  • 8.osztály

• Csapatnév.txt (Kapócs Júlia, Vadász Noémi, Rigó Kristóf, Tölgyesi Máté) - 1. hely - döntőbe jutott
      Felkészítő tanárok: Kovács Erzsébet, Matusné Szaniszló Katalin, Kólyi Tibor

• Bak,bak,bak,legjobbak (Baffy Domos, Gálffy Márton, Gázmár Dalma, Egressy Mária) - 2. hely
      Felkészítő tanárok: Kovács Erzsébet, Matusné Szaniszló Katalin, Kólyi Tibor

• Minden lében négy kanál (Antall Borbála, Hőnich Csenge, Kézdy Judit, Novák Dóra) - 3. hely
      Felkészítő tanárok: Kovács Erzsébet, Matusné Szaniszló Katalin, Kólyi Tibor

• Polietilény tereftalát (Banykó Jade, Báthory Rozália, Kispál Kinga, Emri Janka Sarolta) - 6. hely

Gratulálunk!

A kerületi rajzversenyen (Kedvenc helyem a kerületben) elért eredmények:

• 7-10 évesek kategóriájában Ladányi Zorka (5. a) közönségdíjat kapott

• 11-14 évesek kategóriában Kálmán Virág (5. a) 2. helyezett lett, Kovács-Siklósi Lázár (6. b) dicsérő oklevelet kapott.

Gratulálunk!

Január 23-án került sor a Tiszán innen, Dunán túl országos népdalverseny kerületi fordulójára. Iskolánk tanulói az alábbi, ragyogó eredményeket érték el:

• Arany minősítés: Koloni rózsák

• Balogh Fanni, Klement Zille és Kutasy Kinga 5. a (tanáruk Hraschek Katalin)
  • Kiemelt Arany minősítés: Zalai rózsák

• Dorogi Panni és Molnár Rozina 6. a (tanáruk Szirányi Borbála)
    • Báthory Rozália 8. a - szólóének (tanára Hraschek Katalin)
    • Borka Ráhel 8. a és Dalos Réka 7. a - kisegyüttes (tanáruk Hraschek Katalin)

A budapesti fordulóra február 24-én kerül sor, melyen iskolánkat a Kiemelt Arany minősítésű tanulók képviselik.

Gratulálunk valamennyi versenyzőnek és tanáraiknak!

Névnapok
Ma: Alfréd
Holnap: Szőkőnap
Az alapítvány neve
Kós Károly Iskola-alap Alapítvány

Címe: Budapest 1121. Városmajor u. 59. 1122.

Adószáma: 19636814-1-43

Számlaszáma: 10700440-66350677-51100005

Bagoly
Bagoly Az iskolaudvar egyik fáján lakó kedvencünk